Příležitost : 1.poločas
Tip : 2
Důvěra : 7/10
Datum zápasu : 19.07. 12:00
Tak tomuto zápasu verím zajtra dosť. G. Osaka odohrala 17 zápasov z toho 7vyhrla, 2 remízy a 8 prehier, hráči dali 30 gólov a 26 inkasovali. 17. Kashiwa odohrala 17 zápasov z toho 3 vyhrala, 6 remíz a 8 prehier, hráči dali 21 gólov a 37 inkasovali. Kashiwa posledne vyhrala vonku nad Kyoto 1:2. Osaka ťahá teraz tretiu prehru v rade a posledne prehrali doma vysoko so Shimizu 1:4. Dnes je čas na odplatu a podľa mňa zaberú už od prvého polčasu. Tieto dve mužstvá už tento rok spolu hrali v Osake a doma Osaka vyhrala 4:0, pričom 2:0 už bolo po prvom polčase. Tak verím, že to v tomto zápase zopakujú. Posledné tri vzájomné zápasy:
G-Osaka Kashiwa 4:0 (10.05.2009)
G-Osaka Kashiwa 2:1 (01.10.2008)
Kashiwa G-Osaka 1:0 (06.07.2008)
Autor: bengovAnalýz: 14OK: 3KO: 11yeld: -0.33 %Zisk: -12.4zpět
celkem uživatelů: 1925 přihlášených uživatelů: 2 podaných tiketů(nevyhodnocených): 87