Bet365(CZ,SK)

bet365

Renomovaná anglická internetová kancelária, ktorá na trhu stávok a tipovania pôsobí už od roku 1974. Podľa mnohých patrí k tomu najlepšiemu, čo môžete nájsť medzi stávkovými kanceláriami. Nedávno sa lokalizovala aj do češtiny a slovenčiny.

 

 

REGISTRÁCIA

Pozor! Bonus €50 len pri registrácii cez tento web.
Registrácia kliknutím na tento banner(obrázok):

VKLAD PEŇAZÍ

Bet365 ponúka mnoho spôsobov ako môžete vložiť peniaze:

1) Vklad pomocou Moneybookers Moneybookers
Kliknite na Vklad, Moneybookers. Zvoľte si kam ich chcete vložiť(športové stávky, kasíno, poker...), napíšte čiastku a potvrďte vaše heslo. Kliknite na Potvrdiť. Potom sa Vám otvorí okno Moneybookers, kde vyplníte požadované údaje a potvrdíte. Peniaze prídu na Váš účet v priebehu niekoľkých sekúnd. Minimálny vklad je od €1.

2) Vklad pomocou kreditnej karty visa master card
Kliknite na Vklad, Kreditná/debetná karta. Napíšte číslo Vašej kreditnej karty a kliknite na Potvrdiť. Peniaze prídu na účet v priebehu niekoľkých sekúnd. Minimálny vklad je €10.

3) Vklad pomocou bankového účtu
Kliknite na Vklad, Bankový prevod a Potvrdiť. Zobrazia sa Vám informácie o bankovom účte Bet365, kam musíte poslať prevodom peniaze. Peniaze prídu na hráčsky účet od 3 do 10 dní,preto tento spôsob neodporúčam. Minimálny vklad je €55.

VÝBER PEŇAZÍ

Takisto pri výbere ponúka Bet356 mnoho spôsobov:

1) Výber pomocou Moneybookers
Kliknite na Výber. Vyplnte všetky údaje a kliknite na Vyplatiť. Peniaze prídu na Moneybookers ihneď. Minimálny výber je €1.
2) Výber pomocou bankového účtu
Kliknite na Výber. Zobrazí sa Vám formulár, kde vyplníte údaje o Vašej banke. Peniaze prídu na účet za 2-10 dní. Výber raz za 28 dni je zdarma. Minimálny výber je €125.

BONUSY

Za registráciu a prvý vklad získate bonus 100% až do výšky 50€. Minimálny vklad na získanie bonusu je 5€. Bonus pred výberom musí byť pretočený 6x na kurze min. 1.5.

celkem uživatelů: 1882 přihlášených uživatelů: 0 podaných tiketů(nevyhodnocených): 43
© Copyright PROFIBET.EU 2009
Najlepsie online casino – ako si vybra poctivé kasíno – prostí hacky do života
Všetky práva vyhradené