Moneybookers(CZ)

Internetová peňaženka Moneybookers - Pre registráciu kliknite!Jediná z najznámejších internetových penaženiek, ktorá zabezpečuje okrem iného aj prevody do stávkových kancelárií a kasín, má účet aj v českej aj v slovenskej banke a je už aj v českej verzii. Pri prevode cez Moneybookers do stávkových kancelárií sa vyhnete poplatkom vo výške 300 Sk.

 

 

REGISTRÁCIA

Registrácia kliknutím na tento banner(obrázok):

Pre registráciu kliknite

VKLAD PEŇAZÍ

Prevod na moneybookers je možný dvoma spôsobmi - prevod kreditnou kartou a bankovým prevodom. Pretože prevod kreditnou kartou je možný rovno do stávkových kancelárií, budem tu popisovať bankvý prevod.

Bankový prevod bankový prevod
Po prihlásení v menu kliknite na Můj Účet,potom na vložit peníze, zaškrtnite Bankovní převod a zadajte sumu, ktorú chcete previesť. Po potvrdení sa Vám zobrazia údaje potrebné na prevod (údaje sa aj prepošlú na Váš email). Peniaze sa posielajú vnútroštátnym bankovým prevodom na bežný účet v slovenskej alebo českej banke v korunách. Ako variabilný symbol zadajte vaše uživatelské ID(Reference).

Potrebné údaje, ktoré treba uviesť na prevodný príkaz (aktuálne informácie získate po registrácii):

Údaje o slovenskej banke:

Príjemca: Moneybookers Ltd
Banka: HVB Slovakia
Č. účtu: 1428014002/1111
Suma: vami zvolená suma v korunách
Variabilný symbol: Your user ID - Vaše ID (Reference) - číslo, ktoré tam je zadané
Konštantný symbol: napr. 0308

Údaje o českej banke:

Banka: Živnostenská banka
Č. účtu: 4227514004/0400

Po zaslaní peňazí z Vášho účtu v banke sa Vám na Váš účet v Moneybookers pripíšu cca za 1-3 dni. O obržaní budete informovaný na Váš email. Pri prevode peňazí do stávkovej kancelárie alebo kasína kliknite na voľbu Moneybookers v stávkovej kancelárii al. kasíne a zadajte sumu, ktorú chcete previesť. Suma sa prevedie za pár sekúnd do stávkovej kancelárie alebo kasína a vy môžete hrať.

VÝBER PEŇAZÍ

Ak si chcete poslať peniaze z Moneybookers na Váš bankový účet, kliknite v Moneybookers na odkaz Výběr a uvedte sumu, ktorú si želáte vybrať. Peniaze sa pošlú na Váš bankový účet, ktorý máte uvedený v Moneybookers. Prevod na Váš bankový účet trvá cca 3 dni. Za prevod sa platí poplatok cca 1,50 Eur.

celkem uživatelů: 1872 přihlášených uživatelů: 0 podaných tiketů(nevyhodnocených): 92
© Copyright PROFIBET.EU 2009
Najlepsie online casino – ako si vybra poctivé kasíno – prostí hacky do života
Všetky práva vyhradené