Expekt (CZ,SK)

Táto známa a renomovaná stávková kancelária je preložená do 25 svetových jazykov, medzi ktorými nechýba slovenčina i čeština. Je zameraná najmä na stávkovanie cez internet, čo znamená, že je schopná svojim zákazníkom ponúknuť najlepšie možné služby v tejto oblasti. Ponúka jedny z najvyšších kurzov na stávkové podujatia.
 

REGISTRÁCIA

Pozor!Bonus 35€ len pri registrácii cez tento web.
Registrácia kliknutím na tento banner(obrázok):

VKLAD PEŇAZÍ

Váš hráčsky účet si môžete bez problémov navýšiť niekoľkými spôsobmi:

1) Vklad pomocou Moneybookers
Kliknite na účet => Vklad a v položke Moneybookers napíšte svoju čiasku akú chcete previesť a kliknite na pokračovať. Minimálny vklad je 300 Kč.

2) Vklad pomocou kreditnej karty
Kliknite na účet => Vklad a v položke Kreditná/Debitná karta vypíšte údaje o Vašej kreditnej karte a kliknite na pokračovať. Minimálny vklad je 150 Kč.

3) Vklad pomocou bankového účtu
Ak uskutočňujete vklad, je dôležité, aby ste uviedli referenciu spojenú s každým bankovým účtom. Touto referenciou môže byť Vaše zákaznícke ID alebo užívateľské meno. , prípadne jednorazové referenčné číslo generované na tejto webovej stránke. Toto referenčné číslo uveďte ako variabilný symbol Vašej platby. Minimálny vklad je 300 Kč.

4)Vklad pomocou poukážky
V prípade, že ste dostali od niekoho poukážku na určitú sumu v Expekte môžete si ju vyzdvihnúť kliknutím na účet => vklad a do poľa pre poukážku zadáte kód poukážky a peniaze sa hneď objavia na vašom účte.

VÝBER PEŇAZÍ

Rýchly výber peňazí z Expekt môže prebiehať niekoľkými spôsobmi. Popíšem Vám tie najvýhodnejšie:

1) Výber pomocou Moneybookers
Kliknite na Môj sázkarský účet => Výber => Výber pomocí Moneybookers. Aby ste mohli vyberať cez Moneybookers musíte mať uskutočnený vklad na Váš stávkový účet cez Moneybookers. Zadajte čiasktu a menu a potvrdte výber. Peniaze prídu na Váš účet čo najskôr. Minimálny výber je 150 Kč.
2) Výber pomocou bankového účtu
Kliknite na Môj sázkarský účet => Výber => Výber pomocí bankovního účtu. Zobrazí sa Vám formulár, kde vyplníte údaje o Vašej banke. Peniaze prídu na účet do 3 dní. Všetky výbery sú zdarma.

3) Výber pomocou kreditnej karty
Kliknite na Môj sázkarský účet => Výber => Kreditná/Debitná karta. Aby ste mohli vyberať cez kreditnú kartu musíte mať uskutočnený vklad na Váš stávkový účet cez kreditku. Zadajte čiasktu a menu a potvrdte výber. Peniaze prídu na Váš účet čo najskôr.

BONUSY

Expekt ponúka bonus 100 % na prvý vklad až do výšky 35€(1200 SK).Minimálny vklad na získanie bonusu je 300 Sk. Bonusová čiastka a vklad musí byť pretočený 5x na kurzových stávkach s kurzom min. 1.5.

VÝHODY

 • vynikajúci bonus až 35€
 • lokalizácia do češtiny a slovenčiny
 • široká ponuka tipovacích podujatí
 • kvalitne spracované web stránky
 • viac ako milión zaregistrovaných užívateľov
 • tipovanie sólo zápasu českej/slovenskej ligy
 • žiadne manipulačné poplatky
 • účet v českej a slovenskej banke
 • kasíno turnaje každý deň o 100€
 • môžete hrať aj Flash hry, poker alebo si zájsť do kasína, kde sa vždy nachádza veľa ludí
 • 100% bonus na poker

NEVÝHODY

 • menej tipovacích príležitostí na livebettingu

 

 

celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 3 podaných tiketů(nevyhodnocených): 71
© Copyright PROFIBET.EU 2009
Najlepsie online casino – ako si vybra poctivé kasíno – prostí hacky do života
Všetky práva vyhradené