Voskresensk-CSKA Moskvapřidáno: 09.01. 13:59

Příležitost : 1.třetina
Tip : 2
Důvěra : 6/10
Datum zápasu : 09.01. 15:00
V Ruské hokejové lize KHL se dnes hraje pěkný zápas.CSKA Moskva hraje na půdě Voskresensku.Poslední zápasy venku 2x vyhrál,v Čeljabinsku 3:4 a poslední zápas venku porazil Barys Astana jasně 5:2.Ještě hrál venku s Omskem,tam ale prohrál v prodloužení 3:2.Z 21 zápasů 9x vyhrál,9x remizoval,a 3x prohrál.Domácí tým Khimik je nejslabší z celé soutěže KHL,24.místo a skóre 75:130 dává tušit kdo by měl dnes zvítězit.Khimiku domácí zápasy moc nejdou,ze 20 utkání jen 4x vyhrál,3x remizoval,a 13x prohrál.Proto tipuji na to že doma opět prohrají.Dám ale na risk že CSKA vyhrají 1.třetinu.V úvodních třetinách často zvítězí,proto nejsem jistý dnes.Tak jen tipnu na jejich vítězství,a přesný tip tak 0:2.
Autor: lampard70Analýz: OK: KO: yeld: %Zisk: zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 3 podaných tiketů(nevyhodnocených): 78