Příležitost : 1.třetina
Tip : 1
Důvěra : 6/10
Datum zápasu : 10.01. 19:45
Švýcarská hokejová soutěž NLA hraje dnes dobrý zápas na tip na třetinu.Doma hraje HC Davos s nováčkem nejvyšší soutěže,EHC Biel Bienne.Domácí poslední zápasy na svém ledě nezvládli,nejprve sice porazily slaboučký tým Ambri,ale až po prodloužení.Pak ale vysoko prohráli s Curychem 2:6.A v minulém kole podlehli na ledě Langnau 3:4.Podle těchto výsledků mají co napravovat.Na domácím stadionu,který se nazývá Vailland Arena a pojme 7080 diváků,by měli zabrat.Mají na to slaboučkého protivníka.V úspěšnosti na domácím ledě jsou na 4.místě.Z 19 odehraných střetnutí 13x vyhráli,z toho 3xpp.Prohráli jen 6x,z toho 3xpp se skóre 79:55.Svému soupeři se na kluzištích soupeřů moc nedaří.Z 18 odehraných střetnutí jen 3x vyhráli ,a 15x prohráli,5xpp se skóre 46:89.V minulém kole podlehli doma Zugu vysoko O:8.To dává tušit že momentálně nemají formu.A to jedou k velkému favoritu tohoto mače,kde se dá čekat jejich prohra.Zkusím mírně zariskovat a tipnout na 1.třetinu pro domácí HC.Moje doporučený vklad je 6.
Autor: lampard70Analýz: OK: KO: yeld: %Zisk: zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 5 podaných tiketů(nevyhodnocených): 81