Příležitost : zápas
Tip : 1
Důvěra : 8/10
Datum zápasu : 26.01. 17:30
Domácí celek se nachází na třetím místě se ziskem 76ti bodů a celkovým skóre 125:100. Na domácím ledě se jim poměrně daří, kde z 21 zápasů vybojovali 45 bodů se skóre 71:44. V posledních pěti zápasech prohráli pouze jednou a to doma překvapivě proti IFK Helsinky 2:4. A v posledním zápase dokázali vyhrát na ledě Saipy 3:4. Hostům patří v tabulce desátá pozice se ziskem 59ti bodů a celkovým skóre 115:120. Venkovní zápasy to je pro tento celek doslova noční můra. Z 21 zápasů pouze 15 bodů a odstrašující skóre 43:71. Za poslední 4 zápasy pouze jednou vyhráli z to v posledním kole překvapivě na ledě IFK Helsinky 4:6. Předtím doma prohráli s Jokerit Helsinky 1:2 po prodloužení, na ledě Hameenlinny 5:4 a doma s Tappara Tampere 0:1. Tyto dva celky se v tomto ročníku utkali zatím dvakrát a oba zápasy se odehráli na ledě Ilves Tampere. V prvním měření vyhráli hosté 2:3 a v druhém souboji vyhráli domácí v prodloužení 3:2. V tomto duelu ale očekávám, že domácí ukážou svoji sílu domácího prostředí a připíší si další vítězství.
Autor: buran.czAnalýz: 0OK: 0KO: 0yeld: 0 %Zisk: 0zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 2 podaných tiketů(nevyhodnocených): 80