Příležitost : 1.set
Tip : 1
Důvěra : 4/10
Datum zápasu : 03.02. 12:05
Toto utkání jsem si vybral proto jak jsem viděl na AO hrát v kvalifikaci Venturu a Istomina Istomin hrál na AO kvalitní utkání . Dostal se dokonce do druhého kola když v prvním si hravě poradil se Spadeou 3:0 na sety . Vyřazení od Gasqueta bylo už jasné z důvodu rozdílu hráčů . Ventura je pro mě letos zklamání ! Něco přibral a vsazený zapas v kvalifikaci AO proti Dolgopolovi jsem protrpěl od začátku do konce . Špatně hrající Ukrajinec ho v prvním setu nenechal vůbec hrát a Ventura první set prohrál 6:2 ve druhém ještě horším setu to zkončilo 7:6 pro Venturu a třetí nakonec také vyhrál po tvrdém boji . Logické vyústění nastalo následující den kdy Ventura nastoupil v posledním kole kvalifikace proti hodně dobrému a pro mě překvapivému Francouzi Sebastienu De Chaunac na , kterého jsem měl vsazeno . Favorit Ventura uhrál 5 gemů a jel domů . Tento zápas nebude jiný Ventura je pro mě velké zklamání v úvodu roku
Autor: BlackmanAnalýz: 1OK: 0KO: 1yeld: -4.86 %Zisk: -7zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 2 podaných tiketů(nevyhodnocených): 87