Příležitost : 1.třetina
Tip : 1
Důvěra : 6/10
Datum zápasu : 13.02. 15:00
Ruská hokejová liga KHL hraje dnes další kolo.A z něj jsem si vybral velice zajímavý zápas,a to Salavat Ufa-Avangard Omsk.V obou týmech je spousta Čehúňou,já si vybral tým kde hraje Michal Mikeska,bývalý Perníkář.V minulém kole Salavat jen těsně vyhrála 2:1 nad Moskevským Spartakem.A 1.třetinu dokonce i prohrál 0:1.Dnes by to už nemělo platit,protože Omsk venku není moc silný.Ufa doma silná je,má 25 odehraných zápasů,21 vyhrál a jen 4 prohrál při výborném skóre 92:49.Jejich soupeř,Omsk má bilanci 25 utkání na hřištích soupeřů,z nich vyhrál 9x,a 16x odešel poražen při slabém skóre 60:77.Proto dnes by hosté neměli bodovat,a Ufa je porazí i v 1.třetině.
Autor: lampard70Analýz: OK: KO: yeld: %Zisk: zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 2 podaných tiketů(nevyhodnocených): 77