Příležitost : 1.poločas
Tip : x
Důvěra : 6/10
Datum zápasu : 13.02. 16:00
Dnes se hraje dvěma zápasy Finský ligový pohár v kopané.Já jsem si vybral zápas domácího TPS Turku proti Tampere United.Tady není chválit favorita,protože tu nikdo není.Jde zcela o vyrovnaný zápas,a ani gólu tady moc nepadne.Vybral jsem si mezi těmito soupeři tip na nerozhodný výsledek po 1.poločase.TPS z posledních dvou zápasů porazil na svém stadionu druholigový tým JJJ Jyvaskyla 3:1,a na stadionu FC Lahti remizoval 1:1.Tampere v posledním svým zápasem dokázal porazit silný tým Inter Turku na svém stadionu vysoko 5:2.V tabulce ligového poháru jsou těsně za sebou,TPS vedou o bod před svým dnešním soupeřem.Ten doposud odehrál jen jeden zápas,ale náramně mu vyšel.Ale zkusím dát na jejich nerozhodný výsledek po 1.poločase.
Autor: lampard70Analýz: OK: KO: yeld: %Zisk: zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 3 podaných tiketů(nevyhodnocených): 77