Příležitost : 1.poločas
Tip : 2
Důvěra : 7/10
Datum zápasu : 13.02. 20:00
V 23. kole Ligue 2 sa stretne Vannes a Ajaccio. Vannes si na nováčika v lige vedie celkom dobre, patrí mu pekné 7. miesto. V poslednom zápase si body nepripísali, keď podľahli Troyes pomerne vysoko 3:0. V Coupe de la Ligue sa im celkom darí. Po predĺžení dokázali zdolať prvoligové Nice 1:2. Naopak ich dnešný súper pláva v zostupových vodách a za posledných 5 zápasov si pripísali iba 3 body za víťazstvo s Reims, ktorí sú v tabuľke tesne za nimi. Ani domáca pôda nepriniesla Ajacciu šťastie a podľahli Sedanu 0:2. Vzájomné zápasy odohrali dva a v oboch boli úspešnejší hráči Ajaccia, keď doma v ligovom zápase zvíťazili 4:0 a v pohárovom 2:0. Teraz budú mať však výhodu domáceho prostredia Vannes, a radi by im túto prehru odplatili. No tréner Stéphane Le Migan má v kádri veľa absencii, taktiež otázny je nástup obrancu Leugueuna. Myslím si, že dnes má Ajaccio príležitosť uhrať dobrý výsledok. Môj tip je výhra hostí už v 1. polčase. GL.
Autor: Pegi8Analýz: 1OK: 0KO: 0yeld: 0 %Zisk: 0zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 2 podaných tiketů(nevyhodnocených): 80