CSKA Moskva-Togliatti 1.z.přidáno: 02.03. 07:59

Příležitost : Vítěz
Tip : 1
Důvěra : 9/10
Datum zápasu : 02.03. 17:45
Jak už jsem řekl, ruská KHL liga dnes rozbíhá další zápas play off, a to mezi mužstvy CSKA Moskva a Lada Togliatti.Mým mírným favoritem na vítězství v tomto zápase je domácí CSKA Moskva, která hraje doma na 8. místě v tabulce, když 15x zvítězila, 4x zvítězila v prodloužení či samostatných nájezdech, 2x prohrála po prodloužení či samostatných nájezdech a 7x byla poražena v základní hrací době.Brankář Togliatti má velice dobrou úspěšnost, když za 28 utkání hraných venku pustil za svá záda jen 54 branek, což činí necelé dvě obdržené branky v takovémto zápase.V předchozích společných utkáních těchto dvou mužstev pokaždé zvítězila CSKA Moskva v poměru 1:3, ale když hráli doma, tak se jim podařilo zvítězit až po prodloužení 3:2pp.Sázím na 1.
Autor: wincikAnalýz: 0OK: 0KO: 0yeld: 0 %Zisk: 0zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 3 podaných tiketů(nevyhodnocených): 78