Příležitost : 1.poločas
Tip : x
Důvěra : 9/10
Datum zápasu : 06.03. 20:35
Dnes se opět po dlouhé zimní přestávce rozbíhá nový ročník 1. irské ligy.Já jsem si vybral zápas mezi Dundalkem a v minulém ročníku suveréním Bohemians Dublin.Rozhodl jsem se tipnou si na 1. poločas.Je to 1. kolo, a tak si myslím, že obě dvě mužstva budou chtít hrát opatrně ze zabezpečené obrany.Dundalk je nováčkem 1. irské ligy.Postoupil tam z 1. místa 2. ligy, kde měl bilanci 21-8-7 a skore 69:30, jednalo se tedy o docela produktivní tým.VEnku hrající Bohemians jsou vládcem irského fotbalu, když v předešlém ročníku obsadili zcela s přehledem 1. pozici s bilancí 27-4-2 a skorem 55:13.Tento tým měl tedy průměr 0,4 obdržené branky na zápas!Dnes ale sázím remízu v 1. poločase.
Autor: wincikAnalýz: 0OK: 0KO: 0yeld: 0 %Zisk: 0zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 2 podaných tiketů(nevyhodnocených): 87