Färjestad-Skelleftea 4.z.přidáno: 25.03. 11:23

Příležitost : 1.třetina
Tip : 1
Důvěra : 9/10
Datum zápasu : 25.03. 19:00
Opravdu neuvěřitelně si počíná v této sézoně vítěz po základní části Farjestad, nejen, že vyhrál ligu o 7 bodů, ve čtvrtfinále smetl Brynas 4:0 na série a nyní si v souboji se Skellefteou vede opět suveréně, když vede 3:0 na série. Ale co je neuvěřitelné, že Skelleftea svému soupeři ještě nedokázala vstřelit ani gol, ale že Farjestad má vynikající obranu není žádné překvapení, vždyť v lize inkasoval nejméně golu a v play off ze zmíněných 7 zápasů obdržel pouze 3 goly. Hezky si to spočítejme 7 zápasů to je 420 minut, takže Farjestad dostává v průměru každých 140 minut gol, v hokeji je to opravdu podivuhodná bilance. Dnes věřím, že Farjestad opět vyhraje rozdílem třidy a postoupí do finále, ale věřím, že vyhrají i první třetinu a dávám na to hodně.
Autor: ironjohnAnalýz: 0OK: 0KO: 0yeld: 0 %Zisk: 0zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 1 podaných tiketů(nevyhodnocených): 77