Příležitost : 1.třetina
Tip : 1
Důvěra : 9/10
Datum zápasu : 27.03. 17:00
Slavii k postupu do finále dělí pouze jedno vítězství, protože stav série je nyní 3:1 pro tým z hlavního města, ale nejprve se pojdme podívat jak se zrodil. Pražané v prvním zápase této série utržili obrovský debakl, když na domácích hřišti prohráli vysoko 0:6, připomeňme, že 90 procent gólů zařídila Strakova formace. V druhém zápase se schylovalo k vedení 0:2 v sérii pro Plzeň, když ještě v půlce zápasu vedla 3:1, ale pak jako kdyby sešívané pokropila svěcená voda, zápas během 8 minut otočili a vyhráli nakonec 6:5, tím vyrovnali stav série na 1:1. Plzeň pak sehrála dva zápasy doma, ale oba prohrála, ten druhý dokonce 1:6. Slávisté začali lépe bránit Strakovu útočnou trojku a hned jim to přineslo ovoce, také ale byly spekulace, že Plzeň trápí virová infekce. Každopádně dnes jsou sešívaní krok od postupu a myslím si, že ten udělají právě dnes v Sazka aréně, myslím si, že navážou na předchozí dva zápasy a zvítězí také v první třetině.
Autor: ironjohnAnalýz: 0OK: 0KO: 0yeld: 0 %Zisk: 0zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 2 podaných tiketů(nevyhodnocených): 78