Příležitost : Vítěz
Tip : 1
Důvěra : 5/10
Datum zápasu : 08.04. 17:00
Vcerejsi duel hodne sokoval. V souboj gólmanů se proměnilo úterní třetí finálové utkání mezi pražskou Slavií a Karlovými Vary, ze kterého nakonec odešli vítězně hosté a ujali se vedení v sérii 2:1 na zápasy. Jejich výhře nedokázal zabránit ani slávistický brankář Stanislav Neruda. Zápas to byl dlouhou dobu bezgólový, až na konci druhé třetiny ujel slávistickým zadákům Kumstát, který poslal hosty do vedení. Domácím se nakonec v samém závěru podařilo vyrovnat, z výhry se ale neradovali. Tu pro sebe v samostatných nájezdech urvali Západočeši."Zase až tolik práce jsem v utkání neměl. Po dvě třetiny jsme byli lepším týmem a měli hodně šancí. Kluci hráli perfektně, bojovali a je jen na škodu, že jsme neproměnili nějaké šance
Autor: Jankul6Analýz: 25OK: 14KO: 10yeld: 3.82 %Zisk: 49zpět
celkem uživatelů: 1880 přihlášených uživatelů: 1 podaných tiketů(nevyhodnocených): 37