Příležitost : zápas
Tip : 1
Důvěra : 9/10
Datum zápasu : 10.04. 18:15
Karlovarští mohou ještě vylepšit loňskou nejúspěšnější sezonu klubové historie, po níž nimi slavily druhé místo tři tisícovky fanoušků. Dvěma výhrami na Slavii možná překvapili i sami sebe. Po úvodních dvou duelech na západě Čech, kdy byl stav vyrovnaný 1:1, doufali alespoň v jednu výhru, která by jim zaručila, že se série ještě vrátí do jejich arény. Oba zápasy v Praze měly stejného vítěze, i když se diametrálně lišily. Zatímco v prvním se čekalo na gól téměř dvě třetiny a nakonec včetně desetiminutového prodloužení padly jen dva, ve druhém bylo k vidění celkem 10 branek. Otázka je však jasna: Konec sezóny nebo pokračování a začátek velkého obratu? Varianta jedna je spravne.
Autor: Jankul6Analýz: 25OK: 14KO: 10yeld: 3.82 %Zisk: 49zpět
celkem uživatelů: 1880 přihlášených uživatelů: 1 podaných tiketů(nevyhodnocených): 32