Columbus-Detroit 3.z.přidáno: 21.04. 15:12

Příležitost : zápas
Tip : x
Důvěra : 9/10
Datum zápasu : 22.04. 01:00
Obhájit Stanleyův pohár je v poslední době téměř nemožná záležitost. Naposled se o tento kousek zasloužili Detroit Red Wings v roce 1998. Povede se svěřencům Mikea Babcocka zopakovat úspěch dvakrát po sobě letos? Na to si ještě nějaký ten pátek počkáme, každopádně první krok v úvodní sérii s Columbusem "Rudá křídla" zvládla.Pod vítězství 4:1 nad nováčkem vyřazovacích bojů se výrazně zasloužil český štírek Jiří Hudler. Pětadvacetiletý rodák z Olomouce otvíral v čase 30:48 skóre celého zápasu. O minutu nato sroval R.J. Umberger po asistenci Jakuba Voráčka. V patnácté minutě třetiny ale vrátil domácím vedení po Hudlerově akci Jonathan Ericsson. Divokou prostřední dvacetiminutovku uzavřel Niklas Kronwall. Stevea Masona (30 úspěšných zákroků) v dějství posledním překonal ještě Johan Franzen. Chris Osgood tolik práce neměl, čelil pouhým 21 střelám.
Autor: Jankul6Analýz: 25OK: 14KO: 10yeld: 3.82 %Zisk: 49zpět
celkem uživatelů: 1880 přihlášených uživatelů: 1 podaných tiketů(nevyhodnocených): 40