Příležitost : 1.poločas
Tip : 1
Důvěra : 8/10
Datum zápasu : 13.05. 22:00
Ve finále španělského poháru s názvem Copa del Rey, dnes od 22:00 proti sobě nastoupí hráči Barcelony a Atletika Bilbao. Finále se hraje na neutrální půdě a to ve Valencii na stadionu Mestalla. Barcelona má v této sezoně velmi nabytou útočnou línii hráči jako Messi, Eto, Henry (momentálně zraněný), kteří jsou doplňovány konstruktivními záložníky Iniestou a Xavim. Tento tým vedený Pepem Guardiolou pomýšlí na vítězství ve všech soutěžích, v Primera Division po výhře nad největším konkurentem z Madridu 2:6 na jeho půdě rázně vykročili za obhajobou titulu. V Lize Mistrů měli Katalánští obrovské štěstí, když v souboji s urputně bránící Chelsea vsítil postupový gol až v 93. minutě krásnou střelou do šibenice Iniesta. Dnes tedy zbývá uspět v domácím poháru, Atletik Bilbao by pro Barcu neměl být tvrdý oříšek, protože tento tým se ocitá až ve spodní polovině tabulky. Myslím si, že Barca povede už po prvním poločase, protože v této sezoně má vítečné úvodní 45-minutovky, vzpomeňme jen na Champions League, když vedla nad Bayernem i Lyonem v poločase rozdílem třídy.
Autor: ironjohnAnalýz: 0OK: 0KO: 0yeld: 0 %Zisk: 0zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 4 podaných tiketů(nevyhodnocených): 83