Brescia-Empoli 2.z.přidáno: 11.06. 17:36

Příležitost : 1.poločas
Tip : x
Důvěra : 1/10
Datum zápasu : 11.06. 21:00
V dnešných semifinálových odvetách play-off si zahrajú proti sebe Brescia a Empoli. Oba tímy by sa radi videli v Serii A. Prvý zápas skončil nerozhodne 1:1. V prvom polčase bola lepšia Brescia, v druhom si zasa pekné šance vytvorili domáci hráči z Empoli. V Brescii sa dnes očakáva víťazstvo domáceho celku, budú mať veľkú podporu fanúšikov, viac ako 15 000 ich príde povzbudiť na Rigamonti stadion. Domáci v prvom zápase ukázali, ako dokážu skvele ovládnuť stred ihriska. V posledných piatich vzájomných zápasoch spolu tri-krát remizovali a dva krát mali navrch . V dnešnom zápase očakávam výhru domácich, i keď hostia by mohli milo prekvapiť. Myslím si,že do prestávky gól neuvidíme, takže môj tip je remíza v polčase.
Autor: MimoAnalýz: 0OK: 0KO: 0yeld: 0 %Zisk: 0zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 1 podaných tiketů(nevyhodnocených): 77