Důvěra : 8/10
Datum zápasu : 21.06. 20:30
Dneská jsou na programu poharu poslední ukáni ktere rozhodne o tom kdo půjde dále a kdo ne .
Určitě nebude překvapením když řeknu že favoritem je Egypt který si vede zatim senzačně.
V prvnim zápase dokonale otočil zápas kdy porhrvali v poločase 3:1 a dokazali ho vyrovnat na 3:3 smula že v 90 min. byl faoul v šestnácce a býl nařízen pokutový kop který KAKÁ proměnil na 4:3, ale bylo to úžasné utkaní .
Dalši utkáni sehráli už lépe kdy vyhrali nad Italii 1:0 .
Tým USA je zatim bez bodu s Italii prohrali 3:1 ale vedli 1:0 po poločase a další zápas hrali proti brazilii od které dostali další trojku 0:3 .
Jasně dnes vidím výhru egypta ale stat se muže cokoliv . typ -1 vklad radši nic :D
Autor: maslo42Analýz: OK: KO: yeld: %Zisk: zpět
celkem uživatelů: 1981 přihlášených uživatelů: 3 podaných tiketů(nevyhodnocených): 87