Soderling-Davydenkopřidáno: 07.09. 11:14

Tip : 1
Důvěra : 5/10
Datum zápasu : 07.09. 17:05
Soderling-Davyděnko

Toto utkání je pro mne utkání dne kde bude velký boj mezi Švédkým borcem a nevyzpytatelným Rusem . Robin je na tom herně velmi dobře a má formu jako hrom s Montanesem to byla jasná záležitost a výhra 3:1(6:1,3:6,6:1,6:4) se nesla celkem v poklidu dále postoupil přes Granollers , který mu skrečnul za stavu 2:0 v prvním setu no a poslední v cestě byl Querrey , který měl také dobrou formu , ale na Robina to nestačilo a kdyby Švéd nezaváhal ve třetím setu mohlo to být 3:0 na sety , ale dopadlo to i tak velmi hladce 3:1(6:2,7:5,6:7,6:1)
Nikolay je velmi dobrý hráč a u mne má úctu i když má velký handicaps v mentalitě je to prvotřídní hráč . Do této fáze turnaje se dostal bez ztráty jediného setu a předvedl fantastický tenis , ale soupeři sice patří do popředí ,ale nebyli to hráči , kteří by ho mohly zastavit . V prvním kole přešel přes Kindlmanna 3:0(6:3,6:4,7:5) pak byl na řadě náš Honzík Hernychů 3:0(6:4,6:1,6:2) a poslední v cestě byl Chiudinelli 3:0(6:4,7:5,7:5)
I přes tuto dobrou bilanci se domnívám , že to dnes Nikolay neustojí a na houževnatého Švéda stačit nebude a tento zápas si dám i v HCP
Vzájemnou bilanci má lepší Robin 4:2 , ale jsou to vesměs staré zápasy až na letošní Frech Open kde ho Robin vyprovodil hladce 3:0(6:1,6:3,6:1)

Soderling-Davyděnko 0:2 ; tip 1 ; kurz 1,85 ; 3/10