Příležitost : zápas
Tip : 1
Důvěra : 10/10
Datum zápasu : 03.11. 02:30
Tady je desátka takzvané důvěry na místě ,nebot domácí Svatí přejeli doposud každou obranu v soutěži zvané NFL at to byli Giants z NY nebo Delfíni z Miami a dělali si na hřišti co chtěli.
V Miami prohrávali v první půli a vypadalo to že první porážka v letošním ročníku je spadnutí a i já bych z toho měl profit ale ouha hoši z NO druhou půli zapnuli na vyšší rychlostní stupen a zápas v pohodě otočili a vyhráli dost výrazným rozdílem 46-34 když uvážíme že hráli na hřišti soupeřů.
Jenže Saints hrají dobře v obraně a neuvěřitelně v ůtoku kdy Drew Brees ma napasováno 1698 yardů a opravdu si chodí do zakončovací zony jak chtějí tak nevím jak by hoši z Atlanty tomu chtěli zabránit snad jedině že by domácí podlehli uspokojení ale to jim domácí publikum nedovolí, no prostě není co řešit snad jedině o kolik domácí vyhrají.
Autor: aleniceAnalýz: 1OK: 1KO: 0yeld: 0.26 %Zisk: 3zpět
celkem uživatelů: 1851 přihlášených uživatelů: 2 podaných tiketů(nevyhodnocených): 76