Příležitost : zápas
Tip : 1
Důvěra : 8/10
Datum zápasu : 02.12. 19:00
Tak domáci si myslím, že dnes už musia vyhrať z dôvodu, že posledne prehrali 4 zápasy za sebou a to pomerne všetky smolne rozdielom o jeden, dva góly. Navyše štatisticky Örebro odohralo 23 zápasov z toho 5x vyhrali + 4x v predĺžení a 12x prehrali + 2x v predĺžení, hráči dali až 84 gólov a 100inkasovali. Hostia sú na tom v postavení o niečo lepšie, kde odohrali 23 zápasov z toho 10 vyhrali + 3 v predĺžení a 8 prehrali + 2 v predĺžení, hráči dali 69 gólov a 67 inkasovali. Naposledy Örebro prehralo vonku s MORA IK 6:4. Boras podľahol doma Leksand 3:5. Dnes si myslím, že rozhodne domáce prostredie a body zostanú doma. Posledný vzájomný zápas:
Boras HC - Örebro 3:4pp 22.09.2009
Autor: bengovAnalýz: 14OK: 3KO: 11yeld: -0.33 %Zisk: -12.4zpět
celkem uživatelů: 1925 přihlášených uživatelů: 1 podaných tiketů(nevyhodnocených): 85