Příležitost : zápas
Tip : 1
Důvěra : 6/10
Datum zápasu : 01.02. 18:30
Ruská KHL ponúka tento zaujímavý duel, kde viac verím domácim, ktorý sú momentálne v lepšej forme a dávajú viacej gólov. Motiváciou pre domácich je aj odplata za posledný vzájomný zápas, ktorý prehrali 22.12.2009 v D. Minsk 4:1. Štatisticky D. Riga odohrala 49 zápasov z toho 19x vyhrali + 3x v predĺžení a 21x prehrali + 6x v predĺžení, hráči dali 148 gólov a 154 inkasovali. Naposledy si D. Riga poradila vonku po predĺžení s Mytišši, takže dúfam, že doma budú hráči aspoň pri rovnako dobrej streleckej chuti. D. Minsk odohralo 49 zápasov z toho 15x vyhrali + 6x v predĺžení a 26x prehrali + 2 v predĺžení, hráči dali 119 gólov a 139 inkasovali. Naposledy boli úspešný v Petrohrade, kde vyhrali 2:4, dnes očakávam, že dva krát za sebou vonku nevyhrajú.